Zamek hotelowy na kartę Be-Tech Shadow srebrny
Zamek hotelowy na kartę Be-Tech Shadow srebrny 675,27 zł

Zamek hotelowy na kartę Be-Tech Shadow srebrny

675,27 zł*

z VAT plus koszty wysyłki

Cena netto: 549,00 zł

Bezpłatna wysyłka

Natychmiast dostępny, czas dostawy 1-3 dni

Kierunek otwarcia
Kolor szyldów Be-Tech
Stronność klamek
detail.productNumberLabel S6G1M-AN5.A
Informacje dot. produktu "Zamek hotelowy na kartę Be-Tech Shadow srebrny"
Elektroniczny zamek Shadow II to najnowszy model zamków Be-Tech, występujący opcjonalnie z funkcją Bluetooth. 

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów zamek Shadow oferuje nowy sposób otwarcia: goście mogą otworzyć swój pokój hotelowy za pomocą smartfona bez potrzeby używania tradycyjnych kluczy czy kart.

Co zyskujesz?

Zastosowanie elektronicznych zamków hotelowych zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo Twoich Gości. 
 • Wydajesz karty o określonym terminie ważności
 • Każda osoba z personelu ma własną kartę o określonych kompetencjach
 • Zagubioną kartę możesz w każdej chwili wykasować z programu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie trafi ona w niepowołane ręce
 • Gość, który nie opłacił kolejnej doby hotelowej po opuszczeniu pokoju już do niego nie wejdzie
 • W przypadku jakiegoś zdarzenia,np. kradzieży możesz sprawdzić z zamka jego historię otwarć - jaką kartą i kiedy był otwierany pokój
 • Unikniesz wynajmowania pokojów hotelowych bez Twojej wiedzy - personel każdemu z Gości wyda karty
 • W razie potrzeby otworzysz pokój zwykłym kluczem mechanicznym znajdującym się w komplecie z zamkiem
 • Poruszasz się po obiekcie bez pęku kluczy - masz tylko jedną kartę MiFare, która otworzy wszystkie przejścia do których masz przypisane uprawnienia!

Specyfikacja:

 • System otwierania w technologii zbliżeniowej Mifare 13,56 MHz.
 • Zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii
 • Trwałe i łatwe do utrzymania klamki ze stali nierdzewnej
 • Kaseta zamka zgodna z normą DIN
 • System antypaniczny - dla wygody i na wypadek zagrożenia pozwala otworzyć drzwi, po prostu obracając uchwyt od wewnątrz.
 • Zgodny z ADA (gość niepełnosprawny fizycznie)
 • Akustyczno LED-owy sygnalizator ostrzegający o niskim poziomie baterii
 • Możliwość awaryjnego otwarcia kluczem mechanicznym i wydruku ostatnich 1000 zdarzeń
 • Ukryty cylinder do klucza mechanicznego
 • Nieulotna pamięć EPROM zapewnia na zachowanie wszystkich zdarzeń nawet podczas wymiany baterii lub serwisu
 • POS, PMS: system posiada gotowe interface'y do wszystkich markowych systemów służących do zarządzania hotelem takich jak np. Micros-Fidelio Suite8 czy Micros Oper
 

Dane techniczne:

 • Moc: 4 baterie alkaliczne AA 1,5V
 • Lokalizacja baterii: Wewnątrz blokady tylnej
 • Materiał: Uchwyty: jakość SUS304 ze stali nierdzewnej.
 • Rodzaje wykończeń: srebrny, czarny matowy
 • Opcje otwierania awaryjnego: Otwieranie awaryjne z mechanicznym cylindrem
 • Mechanizm blokujący: elektromechaniczny mechanizm blokujący
 • Grubość drzwi: 35-60mm (tylko do wpustów EURO)
 • Kompatybilność oprogramowania systemowego: BIS Hotel
 • Zamek przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczenia
 • Obsługiwany standard RFID: ISO 14443 A (MIFARE Classic)
 • Wpuszczany: kompatybilny z wszystkimi wpustami mechanicznymi EN

Dlaczego nasze zamki?

Jako firma abiline Polska jesteśmy największym w Europie importerem zamków Be-Tech. Proponowane przez nas zamki charakteryzują się najwyższą jakością za niewygórowaną cenę.
My i nasi Dystrybutorzy zamontowaliśmy już tysiące zamków w Polsce, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, na Malcie, Ukrainie oraz w Norwegii.
Zamki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.


Zapewniamy finansowanie!

Masz kilkadziesiąt / kilkaset zamków do zamontowania i nie chcesz od razu płacić całej kwoty? Mamy na to sposób! Możemy zapewnić Ci finansowanie, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z naszych zamków za kilka groszy dziennie!


Montaż i serwis zamków

Wykonujemy usługi montaż i serwisu oferowanych przez nas zamków.
Jeśli chciałbyś zobaczyć zamek przed zakupem i porozmawiać o szczegółach dystrybutor z Twojej okolicy na pewno Ci pomoże!
Nie musisz martwić się, że w razie jakichkolwiek problemów będziesz musiał czekać na pomoc! Na terenie całej Polski współpracujemy z wieloma firmami wyspecjalizowanymi w serwisie i montażu zamków Be-Tech.


Szczegóły montażu:

Montaż zamka nie wymaga wykonywania żadnego okablowania w obiekcie.
Zamek może zostać zamontowany w drzwiach przylgowych (grubość od 44mm) lub bezprzylgowych (grubość od 40mm).
Drzwi cieńsze niż 40mm - Możliwe jest zamontowania zamka w drzwiach cieńszych jednak w tym przypadku konieczne będzie zastosowanie podkładki dystansowej pod szyld zamka (podkładka wycinana laserowo, niewidoczna)
Drzwi grubsze - powyżej 64mm - możliwe jest zastosowania zamka w drzwiach grubych jednak przy montażu konieczne będzie zastosowanie dłuższych śrub.
Drzwi powinny zostać odpowiednio przygotowane pod zamek na etapie ich produkcji - zgodnie z otrzymanym schematem otworowania. Istnieje możliwość zamówienia jednego zamka w celu przekazania producentowi drzwi, aby ten przymierzył zamek i otworowanie było poprawnie wykonane.


Wycena montażu

Montaż wyceniamy indywidualnie. Wycena uzależniona jest zakresu prac i rodzaju drzwi jakie są w obiekcie. Napisz do nas
Kierunek otwarcia: Pull (otwarcie drzwi na zewnątrz)
Kolor szyldów Be-Tech: Czarny
Stronność klamek: Klamka lewa (otwarcie drzwi lewą ręką)

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


Materiały do pobrania

Akcesoria wymagane

Oprogramowanie do zamków Be-Tech - pierwsza licencja
Oprogramowanie BisHotel współpracuje z urządzeniami Be-tech i jest wymagane przy skorzystaniu z oferty producenta. Oprogramowanie dostępne jest również w języku polskim. Intuicyjny interfejs oparty na ikonachoprogramowanie na Windows 7 i nowsze Bis Hotel umożliwia: konfigurację systemu kontroli dostępu w hotelu przypisywanie zamków do pokoi, ustawianie daty i godziny generowanie kart dla administratora, serwisu, pracowników, gości - z możliwością ustawiania terminu dostępu budowanie stref dostępu w obiekcie np. strefa parking, SPA, Hotel współpraca ze wszystkimi elementami Systemu Jednego Klucza Be-Tech tworzenie tzw. drzwi wspólnych (32 grupy bez limitu użytkowników) System Bis Hotel może działać niezależnie jak również może być zintegrowany z oprogramowaniem hotelowym. Oprogramowania hotelowa zintegrowane z systemami: McComp, Plaza, Chart, LSI, SOHO, GiP, Fidelio, Kuracjusz i inne System BisHotel został przygotowany tak, aby możliwa była prosta integracja. Jeśli posiadają Państwo inne oprogramowanie, które nie zostało wymienione, a chcieliby Państwo posiadać integracje - prosimy o kontakt. Jeśli posiadają Państwo małe obiekty (do 30 pokoi ) nie potrzebują Państwo integracji z oprogramowaniem. Przy takiej ilości pokoi recepcja poradzi sobie z dwoma osobnymi programami, a Państwo oszczędzą koszty związane z konieczność posiadania odpowiedniego modułu od dostawcy systemu hotelowego. UWAGA! Podana cena jest ceną promocyjną za pierwszą licencję oprogramowania. Druga i kolejna licencja jest dodatkowo płatna.

1,23 zł*

Produkt niedostępny
Karta Mifare 4k ISO biała
Karta Mifare o pojemności 4k do zadruku na drukarkach termosublimacyjnych. Oryginalny chip NXP (MF1 IC S50), karta bez nadrukowanego numeru. Karta z większą pojemnością do zastosowania jako karta audytu, karta czasu, setup. Zastosowanie:  Wewnątrz/Zewnątrz Rodzaj : Karta zbliżeniowa System : Mifare 13,56 MHz Odległość odczytu karty : 3 cm Szybkość odczytu karty : 1 s Materiał wykonania : Tworzywo sztuczne  

18,45 zł*

Karta Mifare 1k ISO kodowana S50 Be-Tech/Hartman biała
Karta Mifare 1k ISO biała Karty białe bez zadruku. Oryginalny chip NXP (MF1 IC S50), karty nie posiadają nadruku.  Kodowane pod system Be-Tech/Hartman   Karty pakowane w opakowania zbiorcze po 200 sztuk.  

4,43 zł*

Programator kart MiFare
Programator to niezbędny element systemu elektronicznych zamków hotelowych służący do zapisu i odczytywania informacji na kartach Mifare. Podłączany jest do komputera na recepcji hotelu przy pomocy złącza USB.     

921,27 zł*

Inne produkty Be-Tech

Dwustronny kontroler przejścia MJM 02
System kontroli dostępu pomaga zwiększyć bezpieczeństwo Twojego obiektu.  Dzięki zastosowaniu dwustronnego czytnika kontroli dostępu Be-Tech MJM 02 zarządzający obiektem ma możliwość pełnej kontroli nad dostępem do określonych pomieszczeń. System daje możliwość wydzielenia stref w budynku, dedykowany określonym osobom. Zastosowanie czytnika kontroli dostępu to idealne rozwiązanie przy pomieszczeniach biurowych znajdujących się w obiekcie hotelowym, do których dostęp mają mieć jedynie upoważnione do tego osoby.  Takie rozwiązanie niweluje ryzyko wtargnięcia do danych pomieszczeń osób nieuprawnionych do przebywania w nich.  Czytnik działa w systemie jednego klucza - jest to bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające poruszać się po obiekcie za pomocą jednej odpowiednio zaprogramowanej karty. Zarządzający obiektem ma możliwość przejrzenia raportu wejść/wyjść z danego pomieszczenia - zapis ID karty oraz godzin dostępu. Posiada integrację z systemem ppoż - w przypadku uruchomienia się alarmu następuje otwarcie drzwi.  

2 827,77 zł*

Produkt niedostępny
Polecamy
Elektroniczny zamek Be-Tech 501 do hoteli i apartamentów otwierany na kod, kartę i Bluetooth
Zarządzanie dostępem do apartamentem na wynajem nigdy nie było tak łatwe! Elektroniczny zamek od Be-Tech umożliwia zdalne zarządzanie dostępem z poziomu aplikacji w telefonie oraz dedykowanej witryny. Dostępem zarządzać można z dowolnego miejsca na świecie. Utrzymujesz recepcję? Za każdym razem musisz przekazywać klucz do wejścia osobom wynajmującym? Czy może zatrudniasz firmę, która robi to za Ciebie za prowizję od wynajmu? Zamek Be-Tech 501 eliminuje konieczność przekazywania kluczy lub kart, a tym samym konieczność zatrudniania odpowiedzialnych za to osób czy utrzymywania recepcji. Jeśli do tej porty używasz zwykłych kluczy, pewnie zdajesz sobie sprawę, że taki klucz łatwo dorobić, dzięki czemu napotykając na nieuczciwego gościa możesz mieć duże obawy, że wróci on bez Twojej wiedzy. Zamek Be-Tech 501 to gwarancja bezpieczeństwa. Dostęp wydawany jest na ściśle określony czas, co gwarantuje, że niepożądana osoba nie dostanie się bez Twojej wiedzy do obiektu. Możliwość zdalnego zarządzania dostępem daje dużą niezależność i przynosi spore oszczędności. Zamek Be-Tech 501 możesz otwierać: przy pomocy kodów numerycznych przy użyciu kart zbliżeniowych oraz innych nośników Mifare (breloki, opaski) z poziomu aplikacji w telefonie dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth przy użyciu dedykowanego linku URL za pomocą odcisku palca przy pomocy pilota zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie, z poziomu aplikacji mobilnej dzięki technologii online awaryjnie kluczem mechanicznym. Wystarczy, że zalogujesz się do aplikacji, wybierzesz właściwy zamek i wygenerujesz do niego kod, który jednym kliknięciem zostanie przesłany do wynajmującego. Kod wydajesz na określony czas, dzięki czemu masz pewność, że gość nie wróci do pokoju po upływie opłaconego pobytu. Karty można programować przy użyciu aplikacji w telefonie lub dedykowanego programatora do kart podpiętego po USB do komputera. Formy dostępu: na stałe - wybieramy datę od kiedy ma obowiązywać czasowy - wybieramy zakres dat obowiązywanianp. 05.04.2023 godz. 14:00 do 06.04.2023 godz. 10:00 NAJLEPSZA FUNKCJA W PRZYPADKU APARTAMENTÓW NA WYNAJEMcykliczny - dostęp przyznany np. na każdy weekend od-do danej godzinyjednorazowy - możliwość otwarcia jednorazowo w danym zakresie czasuZamki Be-Tech 501 to wąskoprofilowe okucia, które zamontować można na drzwiach już istniejących.Zasilane bateryjnie zamki nie wymagają żadnej dedykowanej instalacji.Wskaźnik poziomu baterii informuje w czasie rzeczywistym w aplikacji o stanie naładowania baterii.Zamek elektroniczny Be-Tech 501 przeznaczony jest do montażu na drzwiach wyposażonych w zamek wpuszczany w rozstawie 72mm. Uwaga!Bramka WiFi, LAN lub POE jest wymagana aby zarządzać dostępem w technologii online.

921,27 zł*

Elektroniczny zamek szafkowy Be-Tech Cyber II Touch
Be-Tech Cyber II Touch (C2800T) to najnowszy zamek szafkowy oferowany przez firmę Be-Tech. Seria Be-Tech Cyber II Touch jest łatwa w montażu i zapewnia wysokie bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Wykończenie: srebrny, czarny matowy  Funkcje: Funkcja prywatna Jest to najczęstsza funkcja używana w przypadku wielokrotnego używania tego samego kodu, np. pracownik z tą samą szafką w miejscu pracy, uczniowie w szkołach itd. Funkcja publiczna Blokada szafki działa z jednym kodem użytkownika. Gość wprowadza osobisty kod z cyfrą 4 ~ 9, aby zablokować zamek. Ten sam kod jest wprowadzany, aby otworzyć blokadę, zanim zostanie skasowany i gotowy do następnego użytkownika. Ta funkcja jest wykorzystywana do krótkoterminowego użytku dla szafek obsługiwanych przez wiele osób, np. Szafki w centrum fitness. Niski poziom naładowania baterii: gdy blokada sygnalizuje "Low Battery", możliwe jest otwarcie 60 razy Pamięć: pamięć zostanie zachowana podczas wymiany baterii Awaryjne zasilanie: W walizce na baterię można podłączyć zewnętrzne gniazdo Kody użytkownika: Cyber II Touch ma 4 poziomy kodów: kod właściciela, kod główny, kod serwisowy, kod stały i kod tymczasowy.

367,77 zł*

Produkt niedostępny
Elektroniczny zamek szafkowy na kartę Be-Tech Cyber II RFID
Be-Tech Cyber II RFID (C2800M8) oferuje najnowszą technologię RFID z wysokim bezpieczeństwem i modnym wzornictwem. Technologia Be-Tech Cyber II RFID zapewnia nowy poziom bezpieczeństwa zarówno dla współdzielonych, jak i przydzielonych szafek. Wygodny dla użytkowników i do zarządzania.Wykończenie: srebrny, matowy czarny. Funkcje: Wspólne korzystanie Użytkownik może wybrać dowolną bezpłatną szafkę. Po zajęciu, szafka może zostać otwarta tylko przez tę konkretną kartę. Mimo że karta nie jest specyficzna dla szafki, może być używana tylko w jednej szafce na raz. Przypisany użytkownikUżytkownik może otworzyć tylko konkretną szafkę z danym numerem, np. Gość hotelowy korzystający również z basenu otrzymuje jedną kartę zaprogramowaną tak, aby możliwe było otwarcie danej szafki basenowej, drzwi w pokoju oraz np. drzwi zewnętrznych (kontroler zewnętrzny). Karta ważna jest przez cały pobyt Gościa. Dla wygody Gość korzystając  basenu lub strefy SPA może wymienić kartę na bransoletkę basenową.  Operacje: 30 000 Otwarć Sygnalizacja niskiego poziomu naładowania baterii: zamek sygnalizuje "Low Battery", możłiwe jest 60 dodatkowych otwarć Zamek szafkowy Be-Tech Cyber II RFID ma 4 grupy karty- klucza: klucz właściciela, klucz główny, klucz serwisowy i klucz użytkownika Schemat montażu Be-Tech Cyber II RFID:

367,77 zł*

Produkt niedostępny
Jednostronny kontroler przejścia MJM 01
System kontroli dostępu to idealne rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo Twojego obiektu. Jednostronny kontroler przejścia Be-Tech MJM01 może zostać zamontowany przy dowolnych drzwiach wewnątrz obiektu. Użytkownik ma możliwość stworzenia stref w obiekcie, dzięki którym poszczególne osoby będą miały dostęp jedynie do pomieszczeń im przypisanych. Przykładem mogą być wejście do strefy SPA, do której dostęp otrzymują jedynie goście, którzy wykupili dany pakiet. Takie rozwiązanie niweluje wejście osób niepowołanych do danych miejsc, zwiększający tym samym bezpieczeństwo i efektywne zarządzanie budynkiem. Posiada integrację z systemem ppoż w obiekcie - w przypadku uruchomienia alarmu drzwi automatycznie się otworzą. Czytnik działa nawet w przypadku braku zasilania dzięki akumulatorowi (brak akumulatora w zestawie, należy go dokupić oddzielnie)

2 458,77 zł*

Produkt niedostępny
Jednostronny zewnętrzny kontroler przejścia MJM 2700
Czytnik MJM 2700 to system kontroli dostępu przeznaczony do montażu na zewnątrz budynku, czytnik odporny jest na działanie warunków atmosferycznych.   Czytnik obsługuje karty Mifare, stosując go mamy pewność, że w naszym obiekcie nie pojawią się osoby do tego nieupoważnione. Dzięki pamięci ostatnich kilkuset zdarzeń osoba zarządzająca budynkiem może sprawdzić, kto przebywał w wyznaczonych pomieszczeniach - spis ID karty oraz czasu.  Istnieje możliwość zamontowania czytnika na drzwiach zewnętrznych obiektu - w dzień, podczas pracy recepcji czytnik może być odblokowany, drzwi otwarte, natomiast w nocy, do hotelu wejdą jedynie osoby posiadające odpowiednią kartę.  Kontroler MJM 2700 działa w systemie jednego klucza dzięki czemu, osoby posiadające odpowiednio zaprogramowane karty mogą poruszać się po wyznaczonych strefach obiektu jedynie z jedną kartą.  Istnieje możliwość integracji kontrolera z systemem ppoż - w przypadku wystąpienia alarmu, drzwi, przy których zamontowany jest czytnik automatycznie otworzą się. 

2 151,27 zł*

Oprogramowanie do zamków Be-Tech - pierwsza licencja
Oprogramowanie BisHotel współpracuje z urządzeniami Be-tech i jest wymagane przy skorzystaniu z oferty producenta. Oprogramowanie dostępne jest również w języku polskim. Intuicyjny interfejs oparty na ikonachoprogramowanie na Windows 7 i nowsze Bis Hotel umożliwia: konfigurację systemu kontroli dostępu w hotelu przypisywanie zamków do pokoi, ustawianie daty i godziny generowanie kart dla administratora, serwisu, pracowników, gości - z możliwością ustawiania terminu dostępu budowanie stref dostępu w obiekcie np. strefa parking, SPA, Hotel współpraca ze wszystkimi elementami Systemu Jednego Klucza Be-Tech tworzenie tzw. drzwi wspólnych (32 grupy bez limitu użytkowników) System Bis Hotel może działać niezależnie jak również może być zintegrowany z oprogramowaniem hotelowym. Oprogramowania hotelowa zintegrowane z systemami: McComp, Plaza, Chart, LSI, SOHO, GiP, Fidelio, Kuracjusz i inne System BisHotel został przygotowany tak, aby możliwa była prosta integracja. Jeśli posiadają Państwo inne oprogramowanie, które nie zostało wymienione, a chcieliby Państwo posiadać integracje - prosimy o kontakt. Jeśli posiadają Państwo małe obiekty (do 30 pokoi ) nie potrzebują Państwo integracji z oprogramowaniem. Przy takiej ilości pokoi recepcja poradzi sobie z dwoma osobnymi programami, a Państwo oszczędzą koszty związane z konieczność posiadania odpowiedniego modułu od dostawcy systemu hotelowego. UWAGA! Podana cena jest ceną promocyjną za pierwszą licencję oprogramowania. Druga i kolejna licencja jest dodatkowo płatna.

1,23 zł*

Produkt niedostępny
Programator kart MiFare
Programator to niezbędny element systemu elektronicznych zamków hotelowych służący do zapisu i odczytywania informacji na kartach Mifare. Podłączany jest do komputera na recepcji hotelu przy pomocy złącza USB.     

921,27 zł*

Programator ręczny do zamków Be-Tech / Omnitec /Hartmann
Urządzenie przeznaczone jest do odczytywania danych z zamków i sejfów, oraz ich programowania. Urządzenie przydaje się do serwisowania zamków jednak nie jest wymagane do poprawnego działania systemu jednego klucza Be-Tech. Możliwy odczyt danych zapisanych w  pamięci zamka: kto i kiedy otwierał dany zamek.Współpracuje z zamkami i sejfami Be-TechModel : RD 08 Przeznaczenie Produktu : Akcesoria do urządzeń Be-Tech Standard działania : Łącze USB typ B Wymiary : 155 x 80 x 28 mm Zasilanie : 4 baterie AA Materiał : Tworzywo sztuczne Zastosowanie : Dokonywanie ustawień na zamkach Be-Tech | Sprawdzanie stanu baterii| Czytanie historii zdarzeń z zamka Oprogramowanie : Kompatybilny z BIS Hotel Dodatkowe informacje : Urządzenie dodatkowe, rekomendowane do obiektów powyżej 30 pokoi  

1 290,27 zł*

Produkt niedostępny
Polecamy
Sejf hotelowy Be-Tech Guard
Sejfy hotelowe Be-Tech Guard to jakość i design na miarę najbardziej wymagających hoteli!Specyfikacja:Pojemność sejfu: 27,8L (mieści laptopa 15,6’’)Wymiary zewnętrzne: H 220, W 430, D 380 Wymiary wewnętrzne: H 217, W 427, D 300 Waga: 12,7 kg Podświetlana klawiatura oraz wyświetlacz LED ułatwiają użytkownikowi korzystanie z sejfuZasilanie bateryjne (4 x AA)Zewnętrzne zasilanie awaryjne 9V w przypadku awarii bateriiMożliwość awaryjnego otwarcia kluczem mechanicznym Dywan wewnętrznyRewolucyjny system zamykania z podwójnym mechanizmem ryglującymZintegrowane zawiasy śrubowe z litej stali dla maksymalnego bezpieczeństwa i trwałościBe-Tech to gwarancja jakości i bezpieczeństwa!

527,67 zł*

System kontroli windy DTM 04
Czy w Twoim hotelu spotykasz się z sytuacją, kiedy nieuprawnione osoby spacerują po korytarzach obiektu? Tego typu sytuacje są często dużym problemem, gdyż pracownicy recepcji nie zawsze rozpoznają wszystkich gości i nie są świadomi faktu, że nieuprawnione osoby znajdują się na piętrach obiektu.  Rozwiązaniem jest system kontroli dostępu zastosowany w windzie. Dzięki czytnikowi, na piętra hotelu wjechać będą mogły jedynie osoby do tego uprawnione. Dodatkowo, w przypadku, w których pokój gości znajduje się na piętrze I, nie będzie on mógł wjechać na pozostałe piętra budynku, chyba, że otrzyma do tego uprawnienia.  Czytnik kontroli widny dzięki możliwości objęcia nadzoru nad dostępem do pięter obiektu zwiększa jego bezpieczeństwo i poprawia Twój poziom zarządzania obiektem.   Czytnik obsługuje karty Mifare, możliwa jest jego integracja z systemem jednego klucza, dzięki czemu każda osoba posiadająca odpowiednio zaprogramowaną kartę poruszać się może po obiekcie w wyznaczonych strefach za pomocą jednej, posiadającej unikalne ID karty.  Cechy: Obsługa kart MiFare 13,56 MHz Możliwość nadania dostępu do wybranego piętra w pełnie kompatybilny z systemem Bis Hotel Zawartość opakowania: Czytnik RFID z obudową sterującą z przodu  Płytka przekaźnikowa  Osłona przeciwpyłowa Przewód trójżyłowy 1,5 m • Przewód sześciożyłowy 4 m  Skrzynka przekaźnikowa w czarnej stali (*)  Przewód trójżyłowy 5 m (*)  16-rdzeniowy rdzeń sześciokodowy kabel (*) (*) tylko dla wind z więcej niż 8 piętrami. Dodatkowe płyty przekaźnikowe należy dodatkowo zamówić w razie potrzeby.    

4 918,77 zł*

Produkt niedostępny
Polecamy
Zamek hotelowy na kartę Be-Tech Elegant
Elektroniczne zamki hotelowe Be-Tech Elegant to połączenie nowoczesnej technologii zamków z estetycznym designem, pasujące do każdego rodzaju wnętrz.Wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów zapewniają długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie.Nowość!Mniej kontaktu, mniej ryzyka. Technologia zbliżeniowa - teraźniejszość i przyszłość hoteli Zobacz dodatkowe opcje otwarcia:  Bluetooth - otwieraj zamek smartfonem!Generowanie i wysyłanie elektronicznych ekluczyW celu skorzystania z oferty należy do zamka dokupić moduł Bluetooth   Klawiatura bezprzewodowa do zamków Be-Tech Co zyskujesz? Zastosowanie elektronicznych zamków hotelowych zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo Twoich Gości. Wydajesz karty o określonym terminie ważności Każda osoba z personelu ma własną kartę o określonych kompetencjach Zagubioną kartę możesz w każdej chwili wykasować z programu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie trafi ona w niepowołane ręce Gość, który nie opłacił kolejnej doby hotelowej po opuszczeniu pokoju już do niego nie wejdzie W przypadku jakiegoś zdarzenia,np. kradzieży możesz sprawdzić z zamka jego historię otwarć - jaką kartą i kiedy był otwierany pokój Unikniesz wynajmowania pokojów hotelowych bez Twojej wiedzy - personel każdemu z Gości wyda karty W razie potrzeby otworzysz pokój zwykłym kluczem mechanicznym znajdującym się w komplecie z zamkiem Poruszasz się po obiekcie bez pęku kluczy - masz tylko jedną kartę MiFare, która otworzy wszystkie przejścia do których masz przypisane uprawnienia! Specyfikacja techniczna:System otwierania w technologii zbliżeniowej Mifare 13,56 MHz. Zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii Trwałe i łatwe do utrzymania klamki wykonane z szczotkowanej stali nierdzewnej Zasuwa ze stali nierdzewnej charakteryzująca się wysoką odpornością na uderzenia Wkładka zamka wpuszczana o grubości 16,2 mm, może zmieścić się cienkich drzwiach Wkładka zamka przetestowana na 1 000.000 otwarć Możliwość awaryjnego otwarcia kluczem mechanicznym i wydruku ostatnich 500 zdarzeń Ukryty cylinder do klucza mechanicznego Oddzielny czytnik PCB i kontrola PCB zapewniają lepszą ochronę przed ingerencją osób trzecich Elementy elektroniczne zamka odporne na wilgotność, co daje możliwość montażu we wszystkich pomieszczeniach np. sauny Akustyczno LED-owy sygnalizator ostrzegający o niskim poziomie baterii Nieulotna pamięć EPROM zapewnia zachowanie wszystkich zdarzeń, nawet podczas wymiany baterii lub serwisu POS, PMS: system posiada gotowe interface'y do wszystkich markowych systemów służących do zarządzania hotelem takich jak np. Micros-Fidelio Suite8 czy Micros OperaZawartość opakowania: szyld zewnętrzny z klamką i czytnikiem z elektronikom szyld wewnętrzny z klamką i pojemnikiem na baterie wkładka mechaniczna na klucz (klucz do awaryjnego otwarcia drzwi) kaseta zamka wpuszczana w drzwiDlaczego nasze zamki? Jako firma abiline Polska jesteśmy największym  w Europie importerem zamków Be-Tech. Proponowane przez nas zamki charakteryzują się najwyższą jakością za niewygórowaną cenę. My i nasi Dystrybutorzy zamontowaliśmy już tysiące zamków w Polsce, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, na Malcie, Ukrainie oraz w Norwegii. Zamki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Zapewniamy finansowanie! Masz kilkadziesiąt / kilkaset zamków do zamontowania i nie chcesz od razu płacić całej kwoty? Mamy na to sposób! Możemy zapewnić Ci finansowanie, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z naszych zamków za kilka groszy dziennie! Montaż i serwis zamków Wykonujemy usługi montaż i serwisu oferowanych przez nas zamków. Jeśli chciałbyś zobaczyć zamek przed zakupem i porozmawiać o szczegółach dystrybutor z Twojej okolicy na pewno Ci pomoże! Nie musisz martwić się, że w razie jakichkolwiek problemów będziesz musiał czekać na pomoc! Na terenie całej Polski współpracujemy z wieloma firmami wyspecjalizowanymi w serwisie i montażu zamków Be-Tech. Szczegóły montażu: Montaż zamka nie wymaga wykonywania żadnego okablowania w obiekcie.  Zamek może zostać zamontowany w drzwiach przylgowych (grubość od 44mm) lub bezprzylgowych (grubość od 40mm). Drzwi cieńsze niż 40mm - Możliwe jest zamontowania zamka w drzwiach cieńszych jednak w tym przypadku konieczne będzie zastosowanie podkładki dystansowej pod szyld zamka (podkładka wycinana laserowo, niewidoczna) Drzwi grubsze - powyżej 64mm - możliwe jest zastosowania zamka w drzwiach grubych jednak przy montażu konieczne będzie zastosowanie dłuższych śrub. Drzwi powinny zostać odpowiednio przygotowane pod zamek na etapie ich produkcji - zgodnie z otrzymanym schematem otworowania. Istnieje możliwość zamówienia jednego zamka w celu przekazania producentowi drzwi, aby ten przymierzył zamek i otworowanie było poprawnie wykonane. Wycena montażu Montaż wyceniamy indywidualnie. Wycena uzależniona jest zakresu prac i rodzaju drzwi jakie są w obiekcie. Napisz do nas   

650,67 zł*

Polecamy
Zamek hotelowy na kartę Be-Tech Elegant czarny
Elektroniczne zamki hotelowe Be-Tech Elegant to połączenie nowoczesnej technologii zamków z estetycznym designem, pasujące do każdego rodzaju wnętrz.Wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów zapewniają długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie.Nowość!Mniej kontaktu, mniej ryzyka. Technologia zbliżeniowa - teraźniejszość i przyszłość hoteli Zobacz dodatkowe opcje otwarcia:  Bluetooth - otwieraj zamek smartfonem!Generowanie i wysyłanie elektronicznych ekluczyW celu skorzystania z oferty należy do zamka dokupić moduł Bluetooth   Klawiatura bezprzewodowa do zamków Be-Tech Co zyskujesz? Zastosowanie elektronicznych zamków hotelowych zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo Twoich Gości. Wydajesz karty o określonym terminie ważności Każda osoba z personelu ma własną kartę o określonych kompetencjach Zagubioną kartę możesz w każdej chwili wykasować z programu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie trafi ona w niepowołane ręce Gość, który nie opłacił kolejnej doby hotelowej po opuszczeniu pokoju już do niego nie wejdzie W przypadku jakiegoś zdarzenia,np. kradzieży możesz sprawdzić z zamka jego historię otwarć - jaką kartą i kiedy był otwierany pokój Unikniesz wynajmowania pokojów hotelowych bez Twojej wiedzy - personel każdemu z Gości wyda karty W razie potrzeby otworzysz pokój zwykłym kluczem mechanicznym znajdującym się w komplecie z zamkiem Poruszasz się po obiekcie bez pęku kluczy - masz tylko jedną kartę MiFare, która otworzy wszystkie przejścia do których masz przypisane uprawnienia! Specyfikacja techniczna:System otwierania w technologii zbliżeniowej Mifare 13,56 MHz. Zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii Trwałe i łatwe do utrzymania klamki wykonane z szczotkowanej stali nierdzewnej malowanej proszkowo na kolor czarnyZasuwa ze stali nierdzewnej charakteryzująca się wysoką odpornością na uderzenia Wkładka zamka wpuszczana o grubości 16,2 mm, może zmieścić się cienkich drzwiach Wkładka zamka przetestowana na 1 000.000 otwarć Możliwość awaryjnego otwarcia kluczem mechanicznym i wydruku ostatnich 500 zdarzeń Ukryty cylinder do klucza mechanicznego Oddzielny czytnik PCB i kontrola PCB zapewniają lepszą ochronę przed ingerencją osób trzecich Elementy elektroniczne zamka odporne na wilgotność, co daje możliwość montażu we wszystkich pomieszczeniach np. sauny Akustyczno LED-owy sygnalizator ostrzegający o niskim poziomie baterii Nieulotna pamięć EPROM zapewnia zachowanie wszystkich zdarzeń, nawet podczas wymiany baterii lub serwisu POS, PMS: system posiada gotowe interface'y do wszystkich markowych systemów służących do zarządzania hotelem takich jak np. Micros-Fidelio Suite8 czy Micros OperaZawartość opakowania: szyld zewnętrzny z klamką i czytnikiem z elektronikom szyld wewnętrzny z klamką i pojemnikiem na baterie wkładka mechaniczna na klucz (klucz do awaryjnego otwarcia drzwi) kaseta zamka wpuszczana w drzwiDlaczego nasze zamki? Jako firma abiline Polska jesteśmy największym  w Europie importerem zamków Be-Tech. Proponowane przez nas zamki charakteryzują się najwyższą jakością za niewygórowaną cenę. My i nasi Dystrybutorzy zamontowaliśmy już tysiące zamków w Polsce, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, na Malcie, Ukrainie oraz w Norwegii. Zamki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Zapewniamy finansowanie! Masz kilkadziesiąt / kilkaset zamków do zamontowania i nie chcesz od razu płacić całej kwoty? Mamy na to sposób! Możemy zapewnić Ci finansowanie, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z naszych zamków za kilka groszy dziennie! Montaż i serwis zamków Wykonujemy usługi montaż i serwisu oferowanych przez nas zamków. Jeśli chciałbyś zobaczyć zamek przed zakupem i porozmawiać o szczegółach dystrybutor z Twojej okolicy na pewno Ci pomoże! Nie musisz martwić się, że w razie jakichkolwiek problemów będziesz musiał czekać na pomoc! Na terenie całej Polski współpracujemy z wieloma firmami wyspecjalizowanymi w serwisie i montażu zamków Be-Tech. Szczegóły montażu: Montaż zamka nie wymaga wykonywania żadnego okablowania w obiekcie.  Zamek może zostać zamontowany w drzwiach przylgowych (grubość od 44mm) lub bezprzylgowych (grubość od 40mm). Drzwi cieńsze niż 40mm - Możliwe jest zamontowania zamka w drzwiach cieńszych jednak w tym przypadku konieczne będzie zastosowanie podkładki dystansowej pod szyld zamka (podkładka wycinana laserowo, niewidoczna) Drzwi grubsze - powyżej 64mm - możliwe jest zastosowania zamka w drzwiach grubych jednak przy montażu konieczne będzie zastosowanie dłuższych śrub. Drzwi powinny zostać odpowiednio przygotowane pod zamek na etapie ich produkcji - zgodnie z otrzymanym schematem otworowania. Istnieje możliwość zamówienia jednego zamka w celu przekazania producentowi drzwi, aby ten przymierzył zamek i otworowanie było poprawnie wykonane. Wycena montażu Montaż wyceniamy indywidualnie. Wycena uzależniona jest zakresu prac i rodzaju drzwi jakie są w obiekcie. Napisz do nas   

687,57 zł*

Zamek hotelowy na kartę Be-Tech Guardian
Elektroniczne zamki hotelowe Be-Tech Guardian to połączenie nowoczesnej technologii zamków z estetycznym designem, pasujące do każdego rodzaju wnętrz. Wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów zapewniają długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie.Co zyskujesz? Zastosowanie elektronicznych zamków hotelowych zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo Twoich Gości. Wydajesz karty o określonym terminie ważności Każda osoba z personelu ma własną kartę o określonych kompetencjach Zagubioną kartę możesz w każdej chwili wykasować z programu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie trafi ona w niepowołane ręce Gość, który nie opłacił kolejnej doby hotelowej po opuszczeniu pokoju już do niego nie wejdzie W przypadku jakiegoś zdarzenia,np. kradzieży możesz sprawdzić z zamka jego historię otwarć - jaką kartą i kiedy był otwierany pokój Unikniesz wynajmowania pokojów hotelowych bez Twojej wiedzy - personel każdemu z Gości wyda karty W razie potrzeby otworzysz pokój zwykłym kluczem mechanicznym znajdującym się w komplecie z zamkiem Poruszasz się po obiekcie bez pęku kluczy - masz tylko jedną kartę MiFare, która otworzy wszystkie przejścia do których masz przypisane uprawnienia!Specyfikacja techniczna: System otwierania w technologii zbliżeniowej Mifare 13,56 MHz. Zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii Trwałe i łatwe do utrzymania klamki wykonane z szczotkowanej stali nierdzewnej Zasuwa ze stali nierdzewnej charakteryzująca się wysoką odpornością na uderzenia Wkładka zamka wpuszczana o grubości 16,2 mm, może zmieścić się cienkich drzwiach Wkładka zamka przetestowana na 1 000.000 otwarć Możliwość awaryjnego otwarcia kluczem mechanicznym i wydruku ostatnich 500 zdarzeń Ukryty cylinder do klucza mechanicznego Oddzielny czytnik PCB i kontrola PCB zapewniają lepszą ochronę przed ingerencją osób trzecich Elementy elektroniczne zamka odporne na wilgotność, co daje możliwość montażu we wszystkich pomieszczeniach np. sauny Akustyczno LED-owy sygnalizator ostrzegający o niskim poziomie baterii Nieulotna pamięć EPROM zapewnia zachowanie wszystkich zdarzeń, nawet podczas wymiany baterii lub serwisu POS, PMS: system posiada gotowe interface'y do wszystkich markowych systemów służących do zarządzania hotelem takich jak np. Micros-Fidelio Suite8 czy Micros Opera Zawartość opakowania: szyld zewnętrzny z klamką i czytnikiem z elektronikom szyld wewnętrzny z klamką i pojemnikiem na baterie wkładka mechaniczna na klucz (klucz do awaryjnego otwarcia drzwi) kaseta zamka wpuszczana w drzwi Dlaczego nasze zamki? Jako firma abiline_ Polska jesteśmy największym w Europie importerem zamków Be-Tech. Proponowane przez nas zamki charakteryzują się najwyższą jakością za niewygórowaną cenę. My i nasi Dystrybutorzy zamontowaliśmy już tysiące zamków w Polsce, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, na Malcie, Ukrainie oraz w Norwegii. Zamki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Zapewniamy finansowanie! Masz kilkadziesiąt / kilkaset zamków do zamontowania i nie chcesz od razu płacić całej kwoty? Mamy na to sposób! Możemy zapewnić Ci finansowanie, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z naszych zamków za kilka groszy dziennie! Montaż i serwis zamków Wykonujemy usługi montaż i serwisu oferowanych przez nas zamków. Jeśli chciałbyś zobaczyć zamek przed zakupem i porozmawiać o szczegółach dystrybutor z Twojej okolicy na pewno Ci pomoże! Nie musisz martwić się, że w razie jakichkolwiek problemów będziesz musiał czekać na pomoc! Na terenie całej Polski współpracujemy z wieloma firmami wyspecjalizowanymi w serwisie i montażu zamków Be-Tech. Szczegóły montażu: Montaż zamka nie wymaga wykonywania żadnego okablowania w obiekcie. Zamek może zostać zamontowany w drzwiach przylgowych (grubość od 44mm) lub bezprzylgowych (grubość od 40mm). Drzwi cieńsze niż 40mm - Możliwe jest zamontowania zamka w drzwiach cieńszych jednak w tym przypadku konieczne będzie zastosowanie podkładki dystansowej pod szyld zamka (podkładka wycinana laserowo, niewidoczna) Drzwi grubsze - powyżej 64mm - możliwe jest zastosowania zamka w drzwiach grubych jednak przy montażu konieczne będzie zastosowanie dłuższych śrub. Drzwi powinny zostać odpowiednio przygotowane pod zamek na etapie ich produkcji - zgodnie z otrzymanym schematem otworowania. Istnieje możliwość zamówienia jednego zamka w celu przekazania producentowi drzwi, aby ten przymierzył zamek i otworowanie było poprawnie wykonane. Wycena montażu Montaż wyceniamy indywidualnie. Wycena uzależniona jest zakresu prac i rodzaju drzwi jakie są w obiekcie. Napisz do nas na mojaoferta@abiline.pl

662,97 zł*

Zamek hotelowy na kartę Be-Tech Retro Fit In II
Jeśli w Twoim obiekcie posługujesz się kluczami, które chciałbyś/chciała wymienić na karty MiFare bez ponoszenia dodatkowych kosztów na wymianę drzwi na nowe - zamek Be-Tech Smart RETRO fit-in II jest właśnie dla Ciebie! Elektroniczne zamki hotelowe Be-Tech Smart RETRO Fit in II to tzw. model "nakładkowy" zamka. Oznacza to, że cała elektronika zamka znajduje się w jego szyldach, dzięki czemu można go zamontować do drzwi, w których aktualne zamontowane są tradycyjne klamki. Co zyskujesz? Zastosowanie elektronicznych zamków hotelowych zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo Twoich Gości. Wydajesz karty o określonym terminie ważności Każda osoba z personelu ma własną kartę o określonych kompetencjach Zagubioną kartę możesz w każdej chwili wykasować z programu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie trafi ona w niepowołane ręce Gość, który nie opłacił kolejnej doby hotelowej po opuszczeniu pokoju już do niego nie wejdzie W przypadku jakiegoś zdarzenia, np. kradzieży możesz sprawdzić z zamka jego historię otwarć - jaką kartą i kiedy był otwierany pokój Unikniesz wynajmowania pokojów hotelowych bez Twojej wiedzy - personel każdemu z Gości wyda karty W razie potrzeby otworzysz pokój zwykłym kluczem mechanicznym znajdującym się w komplecie z zamkiem Poruszasz się po obiekcie bez pęku kluczy - masz tylko jedną kartę MiFare, która otworzy wszystkie przejścia do których masz przypisane uprawnienia!Specyfikacja techniczna: Moc: 4 baterie alkaliczne AA 1,5V Lokalizacja baterii: Wewnątrz blokady tylnej Materiał: Uchwyty: jakość SUS304 ze stali nierdzewnej.Korpus zamka: jakość stali nierdzewnej SUS304 Metalowe wykończenia: srebrny, czarny matowy Opcje otwierania awaryjnego: Otwieranie awaryjne z mechanicznym cylindrem Mechanizm blokujący: elektromechaniczny mechanizm blokujący Grubość drzwi: 35-60mm (tylko do wpustów EURO) Kompatybilność oprogramowania systemowego: BIS Hotel Zamek przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczenia Obsługiwany standard RFID: ISO 14443 A (MIFARE Classic) Wpuszczany: kompatybilny z wszystkimi wpustami mechanicznymi ENDlaczego nasze zamki? Proponowane przez nas zamki charakteryzują się najwyższą jakością za niewygórowaną cenę. My i nasi Dystrybutorzy zamontowaliśmy już tysiące zamków w Polsce, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, na Malcie, Ukrainie oraz w Norwegii. Zamki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Zapewniamy finansowanie! Masz kilkadziesiąt / kilkaset zamków do zamontowania i nie chcesz od razu płacić całej kwoty? Mamy na to sposób! Możemy zapewnić Ci finansowanie, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z naszych zamków za kilka groszy dziennie! Interfejs z oprogramowaniem PMS działającym w Twoim hotelu Zamki Be-Tech zostały zintegrowane z większością programów PMS dostępnych na polskim rynku. Oznacza to, że możesz programować karty MiFare bez konieczności włączania dwóch programów - zrobisz to za pośrednictwem systemu w recepcji służącego do meldowania i wymeldowania Gości. Indywidualna wycena Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty cenowej dla Twojego obiektu. Pomożemy dobrać Ci odpowiednie rozwiązanie. Napisz do nas Montaż i serwis zamków Wykonujemy usługi montaż i serwisu oferowanych przez nas zamków. Jeśli chciałbyś zobaczyć zamek przed zakupem i porozmawiać o szczegółach dystrybutor z Twojej okolicy na pewno Ci pomoże! Nie musisz martwić się, że w razie jakichkolwiek problemów będziesz musiał czekać na pomoc! Na terenie całej Polski współpracujemy z wieloma firmami wyspecjalizowanymi w serwisie i montażu zamków Be-Tech. Szczegóły montażu: Montaż zamka nie wymaga wykonywania żadnego okablowania w obiekcie. Zamek może zostać zamontowany w drzwiach przylgowych (grubość od 44mm) lub bezprzylgowych (grubość od 40mm). Drzwi cieńsze niż 40mm - Możliwe jest zamontowania zamka w drzwiach cieńszych jednak w tym przypadku konieczne będzie zastosowanie podkładki dystansowej pod szyld zamka (podkładka wycinana laserowo, niewidoczna) Drzwi grubsze - powyżej 60mm - możliwe jest zastosowania zamka w drzwiach grubych jednak przy montażu konieczne będzie zastosowanie dłuższych śrub. Wycena montażu Montaż wyceniamy indywidualnie. Wycena uzależniona jest od zakresu prac i rodzaju drzwi jakie są w obiekcie. Napisz do nas  

571,95 zł*

Polecamy
Zamek hotelowy na kartę Be-Tech Shadow czarny
Elektroniczny zamek Shadow II to najnowszy model zamków Be-Tech, występujący opcjonalnie z funkcją Bluetooth. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów zamek Shadow oferuje nowy sposób otwarcia: goście mogą otworzyć swój pokój hotelowy za pomocą smartfona bez potrzeby używania tradycyjnych kluczy czy kart. Co zyskujesz? Zastosowanie elektronicznych zamków hotelowych zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo Twoich Gości. Wydajesz karty o określonym terminie ważności Każda osoba z personelu ma własną kartę o określonych kompetencjach Zagubioną kartę możesz w każdej chwili wykasować z programu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie trafi ona w niepowołane ręce Gość, który nie opłacił kolejnej doby hotelowej po opuszczeniu pokoju już do niego nie wejdzie W przypadku jakiegoś zdarzenia,np. kradzieży możesz sprawdzić z zamka jego historię otwarć - jaką kartą i kiedy był otwierany pokój Unikniesz wynajmowania pokojów hotelowych bez Twojej wiedzy - personel każdemu z Gości wyda karty W razie potrzeby otworzysz pokój zwykłym kluczem mechanicznym znajdującym się w komplecie z zamkiem Poruszasz się po obiekcie bez pęku kluczy - masz tylko jedną kartę MiFare, która otworzy wszystkie przejścia do których masz przypisane uprawnienia! Specyfikacja: System otwierania w technologii zbliżeniowej Mifare 13,56 MHz. Zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii Trwałe i łatwe do utrzymania klamki ze stali nierdzewnej Kaseta zamka zgodna z normą DIN System antypaniczny - dla wygody i na wypadek zagrożenia pozwala otworzyć drzwi, po prostu obracając uchwyt od wewnątrz. Zgodny z ADA (gość niepełnosprawny fizycznie) Akustyczno LED-owy sygnalizator ostrzegający o niskim poziomie baterii Możliwość awaryjnego otwarcia kluczem mechanicznym i wydruku ostatnich 1000 zdarzeń Ukryty cylinder do klucza mechanicznego Nieulotna pamięć EPROM zapewnia na zachowanie wszystkich zdarzeń nawet podczas wymiany baterii lub serwisu POS, PMS: system posiada gotowe interface'y do wszystkich markowych systemów służących do zarządzania hotelem takich jak np. Micros-Fidelio Suite8 czy Micros Oper Dane techniczne: Moc: 4 baterie alkaliczne AA 1,5V Lokalizacja baterii: Wewnątrz blokady tylnej Materiał: Uchwyty: jakość SUS304 ze stali nierdzewnej. Kolor: srebrny, czarny matowy Opcje otwierania awaryjnego: Otwieranie awaryjne z mechanicznym cylindrem Mechanizm blokujący: elektromechaniczny mechanizm blokujący Grubość drzwi: 35-60mm (tylko do wpustów EURO) Kompatybilność oprogramowania systemowego: BIS Hotel Zamek przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczenia Obsługiwany standard RFID: ISO 14443 A (MIFARE Classic) Wpuszczany: kompatybilny z wszystkimi wpustami mechanicznymi EN Dlaczego nasze zamki? Jako firma abiline_ Polska jesteśmy największym w Europie importerem zamków Be-Tech. Proponowane przez nas zamki charakteryzują się najwyższą jakością za niewygórowaną cenę. My i nasi Dystrybutorzy zamontowaliśmy już tysiące zamków w Polsce, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, na Malcie, Ukrainie oraz w Norwegii. Zamki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Zapewniamy finansowanie! Masz kilkadziesiąt / kilkaset zamków do zamontowania i nie chcesz od razu płacić całej kwoty? Mamy na to sposób! Możemy zapewnić Ci finansowanie, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z naszych zamków za kilka groszy dziennie! Montaż i serwis zamków Wykonujemy usługi montaż i serwisu oferowanych przez nas zamków. Jeśli chciałbyś zobaczyć zamek przed zakupem i porozmawiać o szczegółach dystrybutor z Twojej okolicy na pewno Ci pomoże! Nie musisz martwić się, że w razie jakichkolwiek problemów będziesz musiał czekać na pomoc! Na terenie całej Polski współpracujemy z wieloma firmami wyspecjalizowanymi w serwisie i montażu zamków Be-Tech. Szczegóły montażu: Montaż zamka nie wymaga wykonywania żadnego okablowania w obiekcie. Zamek może zostać zamontowany w drzwiach przylgowych (grubość od 44mm) lub bezprzylgowych (grubość od 40mm). Drzwi cieńsze niż 40mm - Możliwe jest zamontowania zamka w drzwiach cieńszych jednak w tym przypadku konieczne będzie zastosowanie podkładki dystansowej pod szyld zamka (podkładka wycinana laserowo, niewidoczna) Drzwi grubsze - powyżej 64mm - możliwe jest zastosowania zamka w drzwiach grubych jednak przy montażu konieczne będzie zastosowanie dłuższych śrub. Drzwi powinny zostać odpowiednio przygotowane pod zamek na etapie ich produkcji - zgodnie z otrzymanym schematem otworowania. Istnieje możliwość zamówienia jednego zamka w celu przekazania producentowi drzwi, aby ten przymierzył zamek i otworowanie było poprawnie wykonane. Wycena montażu Montaż wyceniamy indywidualnie. Wycena uzależniona jest zakresu prac i rodzaju drzwi jakie są w obiekcie. Napisz do nas

675,27 zł*

Polecamy
Zamek hotelowy na kartę Be-Tech Shadow srebrny
Elektroniczny zamek Shadow II to najnowszy model zamków Be-Tech, występujący opcjonalnie z funkcją Bluetooth. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów zamek Shadow oferuje nowy sposób otwarcia: goście mogą otworzyć swój pokój hotelowy za pomocą smartfona bez potrzeby używania tradycyjnych kluczy czy kart. Co zyskujesz? Zastosowanie elektronicznych zamków hotelowych zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo Twoich Gości.  Wydajesz karty o określonym terminie ważności Każda osoba z personelu ma własną kartę o określonych kompetencjach Zagubioną kartę możesz w każdej chwili wykasować z programu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie trafi ona w niepowołane ręce Gość, który nie opłacił kolejnej doby hotelowej po opuszczeniu pokoju już do niego nie wejdzie W przypadku jakiegoś zdarzenia,np. kradzieży możesz sprawdzić z zamka jego historię otwarć - jaką kartą i kiedy był otwierany pokój Unikniesz wynajmowania pokojów hotelowych bez Twojej wiedzy - personel każdemu z Gości wyda karty W razie potrzeby otworzysz pokój zwykłym kluczem mechanicznym znajdującym się w komplecie z zamkiem Poruszasz się po obiekcie bez pęku kluczy - masz tylko jedną kartę MiFare, która otworzy wszystkie przejścia do których masz przypisane uprawnienia!Specyfikacja: System otwierania w technologii zbliżeniowej Mifare 13,56 MHz. Zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii Trwałe i łatwe do utrzymania klamki ze stali nierdzewnej Kaseta zamka zgodna z normą DIN System antypaniczny - dla wygody i na wypadek zagrożenia pozwala otworzyć drzwi, po prostu obracając uchwyt od wewnątrz. Zgodny z ADA (gość niepełnosprawny fizycznie) Akustyczno LED-owy sygnalizator ostrzegający o niskim poziomie baterii Możliwość awaryjnego otwarcia kluczem mechanicznym i wydruku ostatnich 1000 zdarzeń Ukryty cylinder do klucza mechanicznego Nieulotna pamięć EPROM zapewnia na zachowanie wszystkich zdarzeń nawet podczas wymiany baterii lub serwisu POS, PMS: system posiada gotowe interface'y do wszystkich markowych systemów służących do zarządzania hotelem takich jak np. Micros-Fidelio Suite8 czy Micros Oper   Dane techniczne: Moc: 4 baterie alkaliczne AA 1,5V Lokalizacja baterii: Wewnątrz blokady tylnej Materiał: Uchwyty: jakość SUS304 ze stali nierdzewnej. Rodzaje wykończeń: srebrny, czarny matowy Opcje otwierania awaryjnego: Otwieranie awaryjne z mechanicznym cylindrem Mechanizm blokujący: elektromechaniczny mechanizm blokujący Grubość drzwi: 35-60mm (tylko do wpustów EURO) Kompatybilność oprogramowania systemowego: BIS Hotel Zamek przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczenia Obsługiwany standard RFID: ISO 14443 A (MIFARE Classic) Wpuszczany: kompatybilny z wszystkimi wpustami mechanicznymi ENDlaczego nasze zamki? Jako firma abiline Polska jesteśmy największym w Europie importerem zamków Be-Tech. Proponowane przez nas zamki charakteryzują się najwyższą jakością za niewygórowaną cenę. My i nasi Dystrybutorzy zamontowaliśmy już tysiące zamków w Polsce, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, na Malcie, Ukrainie oraz w Norwegii. Zamki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Zapewniamy finansowanie! Masz kilkadziesiąt / kilkaset zamków do zamontowania i nie chcesz od razu płacić całej kwoty? Mamy na to sposób! Możemy zapewnić Ci finansowanie, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z naszych zamków za kilka groszy dziennie! Montaż i serwis zamków Wykonujemy usługi montaż i serwisu oferowanych przez nas zamków. Jeśli chciałbyś zobaczyć zamek przed zakupem i porozmawiać o szczegółach dystrybutor z Twojej okolicy na pewno Ci pomoże! Nie musisz martwić się, że w razie jakichkolwiek problemów będziesz musiał czekać na pomoc! Na terenie całej Polski współpracujemy z wieloma firmami wyspecjalizowanymi w serwisie i montażu zamków Be-Tech. Szczegóły montażu: Montaż zamka nie wymaga wykonywania żadnego okablowania w obiekcie. Zamek może zostać zamontowany w drzwiach przylgowych (grubość od 44mm) lub bezprzylgowych (grubość od 40mm). Drzwi cieńsze niż 40mm - Możliwe jest zamontowania zamka w drzwiach cieńszych jednak w tym przypadku konieczne będzie zastosowanie podkładki dystansowej pod szyld zamka (podkładka wycinana laserowo, niewidoczna) Drzwi grubsze - powyżej 64mm - możliwe jest zastosowania zamka w drzwiach grubych jednak przy montażu konieczne będzie zastosowanie dłuższych śrub. Drzwi powinny zostać odpowiednio przygotowane pod zamek na etapie ich produkcji - zgodnie z otrzymanym schematem otworowania. Istnieje możliwość zamówienia jednego zamka w celu przekazania producentowi drzwi, aby ten przymierzył zamek i otworowanie było poprawnie wykonane. Wycena montażu Montaż wyceniamy indywidualnie. Wycena uzależniona jest zakresu prac i rodzaju drzwi jakie są w obiekcie. Napisz do nas

675,27 zł*

Polecamy
Zamek hotelowy na kartę Be-Tech Smart
Elektroniczne zamki hotelowe Be-Tech Smart to najpopularniejszy model zamka w Polsce.Wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów zapewniają długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie.Co zyskujesz? Zastosowanie elektronicznych zamków hotelowych zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo Twoich Gości. Wydajesz karty o określonym terminie ważności Każda osoba z personelu ma własną kartę o określonych kompetencjach Zagubioną kartę możesz w każdej chwili wykasować z programu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie trafi ona w niepowołane ręce Gość, który nie opłacił kolejnej doby hotelowej po opuszczeniu pokoju już do niego nie wejdzie W przypadku jakiegoś zdarzenia, np. kradzieży możesz sprawdzić z zamka jego historię otwarć - jaką kartą i kiedy był otwierany pokój Unikniesz wynajmowania pokojów hotelowych bez Twojej wiedzy - personel każdemu z Gości wyda karty W razie potrzeby otworzysz pokój zwykłym kluczem mechanicznym znajdującym się w komplecie z zamkiem Poruszasz się po obiekcie bez pęku kluczy - masz tylko jedną kartę MiFare, która otworzy wszystkie przejścia do których masz przypisane uprawnienia!Specyfikacja techniczna:System otwierania w technologii zbliżeniowej Mifare 13,56 MHz. Certyfikat EI-30 zgodny z obowiązującymi normami UNE-EN-1634-1:2000, który gwarantuje odporność ogniową. Zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii Szczotkowana stal nierdzewna, klamki są trwałe i łatwe do utrzymania Zasuwa ze stali nierdzewnej o wysokiej odporności na uderzenia Wkładka zamka wpuszczana przeznaczona do drzwi o grubości 40-50 mm Wkładka zamka przetestowana na 1 000.000 otwarć Możliwość awaryjnego otwarcia kluczem mechanicznym i wydruku ostatnich 500 zdarzeń Ukryty cylinder do klucza mechanicznego Oddzielny czytnik PCB i kontrola PCB zapewniają lepszą ochronę przed ingerencją osób trzecich Elementy elektroniczne zamka odporne na wilgotność, co daje możliwość montażu we wszystkich pomieszczeniach np. sauny Akustyczno LED-owy sygnalizator ostrzegający o niskim poziomie baterii Nieulotna pamięć EPROM zapewnia na zachowanie wszystkich zdarzeń nawet podczas wymiany baterii lub serwisu POS, PMS: system posiada gotowe interface'y do wszystkich markowych systemów służących do zarządzania hotelem takich jak np. Micros-Fidelio Suite8 czy Micros OperaZawartość opakowania: szyld zewnętrzny z klamką i czytnikiem z elektronikom szyld wewnętrzny z klamką i pojemnikiem na baterie wkładka mechaniczna na klucz (klucz do awaryjnego otwarcia drzwi) kaseta zamka wpuszczana w drzwiDlaczego nasze zamki? Jako firma abiline Polska jesteśmy największym w Europie importerem zamków Be-Tech. Proponowane przez nas zamki charakteryzują się najwyższą jakością za niewygórowaną cenę. My i nasi Dystrybutorzy zamontowaliśmy już tysiące zamków w Polsce, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, na Malcie, Ukrainie oraz w Norwegii. Zamki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Zapewniamy finansowanie! Masz kilkadziesiąt / kilkaset zamków do zamontowania i nie chcesz od razu płacić całej kwoty? Mamy na to sposób! Możemy zapewnić Ci finansowanie, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z naszych zamków za kilka groszy dziennie! Montaż i serwis zamków Wykonujemy usługi montaż i serwisu oferowanych przez nas zamków. Jeśli chciałbyś zobaczyć zamek przed zakupem i porozmawiać o szczegółach dystrybutor z Twojej okolicy na pewno Ci pomoże! Nie musisz martwić się, że w razie jakichkolwiek problemów będziesz musiał czekać na pomoc! Na terenie całej Polski współpracujemy z wieloma firmami wyspecjalizowanymi w serwisie i montażu zamków Be-Tech. Szczegóły montażu: Montaż zamka nie wymaga wykonywania żadnego okablowania w obiekcie. Zamek może zostać zamontowany w drzwiach przylgowych (grubość od 44mm) lub bezprzylgowych (grubość od 40mm). Drzwi cieńsze niż 40mm - Możliwe jest zamontowania zamka w drzwiach cieńszych jednak w tym przypadku konieczne będzie zastosowanie podkładki dystansowej pod szyld zamka (podkładka wycinana laserowo, niewidoczna) Drzwi grubsze - powyżej 64mm - możliwe jest zastosowania zamka w drzwiach grubych jednak przy montażu konieczne będzie zastosowanie dłuższych śrub. Drzwi powinny zostać odpowiednio przygotowane pod zamek na etapie ich produkcji - zgodnie z otrzymanym schematem otworowania. Istnieje możliwość zamówienia jednego zamka w celu przekazania producentowi drzwi, aby ten przymierzył zamek i otworowanie było poprawnie wykonane. Wycena montażu Montaż wyceniamy indywidualnie. Wycena uzależniona jest zakresu prac i rodzaju drzwi jakie są w obiekcie. Napisz do nas

638,37 zł - 706,02 zł*

Zamek hotelowy na kartę Be-Tech Smart Fit in - zamek nakładkowy
Jeśli w Twoim obiekcie posługujesz się kluczami, które chciałbyś/chciała wymienić na karty MiFare bez ponoszenia dodatkowych kosztów na wymianę drzwi na nowe - zamek Be-Tech Smart fit-in jest właśnie dla Ciebie!  Elektroniczne zamki hotelowe Be-Tech Smart Fit in to tzw. model "nakładkowy" zamka. Oznacza to, że cała elektronika zamka znajduje się w jego szyldach, dzięki czemu można go zamontować do drzwi, w których aktualne zamontowane są tradycyjne klamki.Co zyskujesz? Zastosowanie elektronicznych zamków hotelowych zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo Twoich Gości.  Wydajesz karty o określonym terminie ważności Każda osoba z personelu ma własną kartę o określonych kompetencjach Zagubioną kartę możesz w każdej chwili wykasować z programu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie trafi ona w niepowołane ręce Gość, który nie opłacił kolejnej doby hotelowej po opuszczeniu pokoju już do niego nie wejdzie W przypadku jakiegoś zdarzenia, np. kradzieży możesz sprawdzić z zamka jego historię otwarć - jaką kartą i kiedy był otwierany pokój Unikniesz wynajmowania pokojów hotelowych bez Twojej wiedzy - personel każdemu z Gości wyda karty W razie potrzeby otworzysz pokój zwykłym kluczem mechanicznym znajdującym się w komplecie z zamkiem Poruszasz się po obiekcie bez pęku kluczy - masz tylko jedną kartę MiFare, która otworzy wszystkie przejścia do których masz przypisane uprawnienia!Specyfikacja techniczna:System otwierania w technologii zbliżeniowej Mifare 13,56 MHz. Zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii Szczotkowana stal nierdzewna, klamki są trwałe i łatwe do utrzymania Zasuwa ze stali nierdzewnej o wysokiej odporności na uderzenia Wkładka zamka wpuszczana przeznaczona do drzwi o grubości 40-50 mm Wkładka zamka przetestowana na 1 000.000 otwarć Możliwość awaryjnego otwarcia kluczem mechanicznym i wydruku ostatnich 500 zdarzeń Ukryty cylinder do klucza mechanicznego Oddzielny czytnik PCB i kontrola PCB zapewniają lepszą ochronę przed ingerencją osób trzecich Elementy elektroniczne zamka odporne na wilgotność, co daje możliwość montażu we wszystkich pomieszczeniach np. sauny Akustyczno LED-owy sygnalizator ostrzegający o niskim poziomie baterii Nieulotna pamięć EPROM zapewnia na zachowanie wszystkich zdarzeń nawet podczas wymiany baterii lub serwisu POS, PMS: system posiada gotowe interface'y do wszystkich markowych systemów służących do zarządzania hotelem takich jak np. Micros-Fidelio Suite8 czy Micros OperaDlaczego nasze zamki? Proponowane przez nas zamki charakteryzują się najwyższą jakością za niewygórowaną cenę. My i nasi Dystrybutorzy zamontowaliśmy już tysiące zamków w Polsce, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, na Malcie, Ukrainie oraz w Norwegii. Zapewniamy finansowanie! Masz kilkadziesiąt / kilkaset zamków do zamontowania i nie chcesz od razu płacić całej kwoty? Mamy na to sposób! Możemy zapewnić Ci finansowanie, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z naszych zamków za kilka groszy dziennie!Interfejs z oprogramowaniem PMS działającym w Twoim hotelu Zamki Be-Tech zostały zintegrowane z większością programów PMS dostępnych na polskim rynku. Oznacza to, że możesz programować karty MiFare bez konieczności włączania dwóch programów - zrobisz to za pośrednictwem systemu w recepcji służącego do meldowania i wymeldowania Gości. Indywidualna wycena Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty cenowej dla Twojego obiektu. Pomożemy dobrać Ci odpowiednie rozwiązanie. Napisz do nas Montaż i serwis zamków Wykonujemy usługi montaż i serwisu oferowanych przez nas zamków. Nie musisz martwić się, że w razie jakichkolwiek problemów będziesz musiał czekać na pomoc! Na terenie całej Polski współpracujemy z wieloma firmami wyspecjalizowanymi w serwisie i montażu zamków Be-Tech. Wycena montażu Montaż wyceniamy indywidualnie. Wycena uzależniona jest od zakresu prac i rodzaju drzwi jakie są w obiekcie. 

619,92 zł*