Jednostronny zewnętrzny kontroler przejścia MJM 2700
Jednostronny zewnętrzny kontroler przejścia MJM 2700 2 075,99 zł

Jednostronny zewnętrzny kontroler przejścia MJM 2700

2 075,99 zł*

z VAT plus koszty wysyłki

Cena netto: 1 744,53 zł

Bezpłatna wysyłka

Gotowy do wysyłki w ciągu 3 dnia/dni, czas dostawy Na zamówienie

Produkt niedostępny
detail.productNumberLabel MJM 2700
Informacje dot. produktu "Jednostronny zewnętrzny kontroler przejścia MJM 2700"

Czytnik MJM 2700 to system kontroli dostępu przeznaczony do montażu na zewnątrz budynku, czytnik odporny jest na działanie warunków atmosferycznych.  

Czytnik obsługuje karty Mifare, stosując go mamy pewność, że w naszym obiekcie nie pojawią się osoby do tego nieupoważnione. Dzięki pamięci ostatnich kilkuset zdarzeń osoba zarządzająca budynkiem może sprawdzić, kto przebywał w wyznaczonych pomieszczeniach - spis ID karty oraz czasu. 

Istnieje możliwość zamontowania czytnika na drzwiach zewnętrznych obiektu - w dzień, podczas pracy recepcji czytnik może być odblokowany, drzwi otwarte, natomiast w nocy, do hotelu wejdą jedynie osoby posiadające odpowiednią kartę. 

Kontroler MJM 2700 działa w systemie jednego klucza dzięki czemu, osoby posiadające odpowiednio zaprogramowane karty mogą poruszać się po wyznaczonych strefach obiektu jedynie z jedną kartą. 

Istnieje możliwość integracji kontrolera z systemem ppoż - w przypadku wystąpienia alarmu, drzwi, przy których zamontowany jest czytnik automatycznie otworzą się. 

 

 

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.