Nadmierny hałas w hotelu-  czy Ciebie też dotyczy?

Od wielu lat, nasz zespół spotyka się z problem nadmiernego hałasu w hotelach.

Inwestorzy często skarżą się, że mimo dobrze przemyślanej inwestycji pojawiają się negatywne opinie gości związane z nadmiernym hałasem w pokojach hotelowych. Hałas ten najczęściej dobiega z korytarzy, restauracji lub przestrzeni wspólnych. Rozwiązaniem na ten problem jest nowa marka współtworzona z projektantami wnętrz - filzBee- producent filcu o właściwościach akustycznych.

Misją marki filzBee jest dawanie przyjemności wynikającej z pochłaniania hałasu w przestrzeniach, designu oraz ekologicznej postawie. Niewątpliwe aspekty idealnie współgrają z misją abiline_ i dawaniem poczucia bezpieczeństwa i komfortu. 

Według nas, bezpieczeństwo przejawia się tu nie tylko w korzyściach zdrowotnych wynikających z przebywania w ciszy, ale również z faktu, że korzystając z produktów filzBee przyczyniamy się do redukcji butelek PET, które wykorzystywane są do ich produkcji. Materiały filzbee posiadają również certyfikaty trudnopalności, dzięki czemu mogą zostać wykorzystywane w przestrzeniach publicznych.

W ofercie filzBee znajdują się panele, płytki, a nawet obrazy i inne produkty akustyczne wykonane z filcu.

Produkty z oferty filzbee idealnie sprawdzą się jako zagłówki w pokojach hotelowych, przegrody w dużych salach restauracyjnych lub pokrycia ścian w korytarzach.

Materiały dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, a możliwości wzornictwa są ograniczone jedynie wyobraźnią projektanta wnętrz aranżującego daną przestrzeń.

Zależy nam na tym, aby każdy odczuł znaczą różnicę w komforcie użytkowania danej przestrzeni po montażu naszych produktów. Dlatego też oferujemy pomiary akustyczne przed ich montażem i na tej podstawie podpowiadamy, jakie produkty warto zastosować. Pomiary wykonywane są również po zakończeniu projektu, aby Klient zobaczył, jak udało nam się obniżyć poziom hałasu. 


Interesuje Cię nasze rozwiązanie? Skontaktuj się z nami koniecznie!

www.filzbee.com