Świętujemy 20-ste urodziny!


Minęło 20 lat od dnia, kiedy 20 letni student elektrotechniki postanowił, że założy firmę i będzie robił rzeczy wielkie! Wielu nie wierzyło, że mu się to uda. Jednak ambicja, praca i ciekawość świata doprowadziły do tego, że mamy co świętować!

Przez lata, zmieniała się nazwa, siedziby, oferta, ale jedno pozostało niezmienne - odkąd założyliśmy działalność wiedzieliśmy, że chcemy iść po nowe, poszukiwać bezprecedensowych rozwiązań, pomagać w rozwiązaniu problemów naszych Klientów i tworzyć z nimi współpracę na lata.

Dziś współpracujemy z najlepszymi ekspertami na świecie i poszukujemy najnowszych rozwiązań, tworząc synergię

między ludźmi a postępem technologicznym.


Działamy kompleksowo, usprawniając codzienną pracę przedsiębiorców, dla których

innowacyjność, niezawodność i nowoczesny design są nie mniej ważne od kwestii

bezpieczeństwa. Każdy powierzony nam projekt jest analizowany indywidualnie, efektem

czego są spersonalizowane rozwiązania.


Poznaj historię naszego sukcesu!


TIMELINE

● 2001 – Przepełnieni pasją do nowych technologii, wprowadzamy na rynek firmę ABI-TECH. Cel? Chcemy podbić segment systemów alarmowych.

● 2008 – Po kilku latach nasze starania przynoszą wymierne efekty, otrzymujemy tytuł Mistrza Polskich Systemów Alarmowych.

● 2010 – Łapiemy wiatr w żagle i zaczynamy podbój rynków zagranicznych. Nasza

marka przechodzi rebranding – stajemy się firmą abiLine.

● 2011 – Ekspansja zagraniczna trwa, rozwijamy się na rodzimym rynku. Tytuł Najbardziej Innowacyjnej Firmy zlokalizowanej w Parkach Technologicznych w Polsce jest nasz!

● 2013 – Dostrzegamy, że przyszłością handlu stanie się e-commerce, zapada decyzja o stworzeniu sklepu internetowego, który oferuje sprzęt dla branży hotelarskiej.

● 2014 – Nasz zespół opracowuje przełomową koncepcję kiosku samoobsługowego dla branży HoReCa, którą prezentujemy podczas Targów WorldHotel. Wracamy  z nagrodą!

● 2015 – Ahoj! Hallo! Po dogłębnych analizach decydujemy się mocniej zaznaczyć swoją obecność na rynkach czeskim i niemieckim.

● 2016 – Nawiązujemy za Odrą partnerstwa strategiczne i zdobywamy zaufanie kolejnych klientów. Decydujemy się na założenie niemieckiej spółki Abiline.de UG.

● 2017 – Odbywające się w Warszawie targi WorldHotel upływają pod znakiem systemu SaveKey4Hotels, za który otrzymujemy nagrodę.

● 2018 – Intensyfikujemy działania mające na celu wzmocnienie naszej pozycji na rynkach zagranicznych.

● 2019 – Nie zatrzymujemy się i nawiązujemy kolejne partnerstwa biznesowe. Pracujemy z najlepszymi podmiotami w branży – do naszego portfolio dołączają marki TESA oraz MIWA.

● 2020 – stawiamy czoła wyzwaniom związanym z COVID-19, wdrażając moduł Bluetooth do zamków oraz aplikację WELLCOME_, które umożliwiają bezkontaktowe zameldowanie w hotelu. W naszej Grupie pojawia się nowa firma, flizBee.

● 2021 – nasze ekologiczne systemy akustyczne podbijają rynek, a flizBee staje się dynamicznie rozwijającym się start-upem. Przenosimy się do większych biur zarówno w Polsce, jak i w Niemczech, gdzie dodatkowo tworzymy showroom.


Przed nami kolejne 20 lat! 

Dziękujemy, że jesteście z nami!