abiline_od pomysłu do innowacji.

W abiline_ zamieniamy pomysły w innowacyjne produkty, które łączą ludzi, wspierają biznes i ułatwiają życie.

Tworząc abiline_ sami poszukiwaliśmy rozwiązań technologicznych, które sprostałyby potrzebom naszych Klientów. Idealny produkt to za mało. Kluczem do sukcesu jest wiedza, pasja i innowacyjność. To one pozwalają nam już dziś odpowiadać na wyzwania jutra.

Intensywnie poszukujemy najnowszych rozwiązań na rynku globalnym. Mamy fachową wiedzę i nie boimy się nowości. Dzięki temu możesz na nas liczyć. Jesteśmy otwarci na zmiany, bo tylko innowacje rewolucjonizują nasze życie.

Uczestniczymy w międzynarodowych targach m.in. Equip Hotel w Paryżu, HOTELEX w Hongkongu oraz targach nowych technologii. Jesteśmy dwukrotnymi laureatami konkursu targów WorldHotel na najbardziej innowacyjny produkt dla hoteli. Intensywnie poszukujemy oryginalnych rozwiązań na nowych rynkach. Rozwijamy sieć współpracy z ekspertami z innych krajów w dziedzinie najnowszych technologii. Dzięki temu wiemy, które z oferowanych przez nas urządzeń będą dla Ciebie nieocenionym wsparciem.
Proponowane przez nas wielofunkcyjne produkty sprawiają, że żyjąc dziś, korzystasz z rozwiązań jutra. Nasi specjaliści współpracują z czołowymi producentami rozwiązań dla branży HoReCa z Europy. Wierzymy, że najlepszym kapitałem są ludzie i dobre relacje między nimi.

Co nas wyróżnia?

Klient jest zawsze w centrum tego, co robimy. Naszym celem jest zapewnienie Ci pozytywnego doświadczenia związanego z zakupem światowej klasy produktu i bezkonkurencyjnego serwisu. Testujemy najnowsze produkty, sprawdzamy usterki i wciąż uczymy się, jak dostosować do Ciebie optymalne rozwiązanie.

Stworzyliśmy sieć dystrybutorów w całej Polsce dzięki czemu o proponowane przez nas systemy możesz zapytać firmę działającą obok Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowana/ny danym produktem, skontaktuj się z nami a wskażemy Ci naszego Partnera z Twojej okolicy.

Co roku możesz spotkać nas na wielu imprezach targowych w Polsce i zagranicą. Uczestniczmy w targach o tematyce nowych technologii, aranżacji wnętrz, oświetlenia, wyposażenia dla hoteli jak również imprezach dla architektów i projektantów wnętrz.
Wszystkie osoby chętne do lepszego poznania naszych produktów lub do rozpoczęcia współpracy zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.
Pozdrawiamy!
Zespół abiline_