Zamek meblowy iLock offline Enkoa
Zamek meblowy iLock offline Enkoa 344,40 zł

Zamek meblowy iLock offline Enkoa

344,40 zł*

z VAT plus koszty wysyłki

Cena netto: 280,00 zł

Bezpłatna wysyłka

Gotowy do wysyłki w ciągu 30 dnia/dni, czas dostawy Na zamówienie

Produkt niedostępny
detail.productNumberLabel 3172
Informacje dot. produktu "Zamek meblowy iLock offline Enkoa"

Elektroniczne zamki do mebli sprawdzają się w miejscach takich jak szatnie, czy przechowalnie. Znajdują również zastosowanie w biurach, gdzie wydziela się dostęp do niektórych miejsc jedynie dla wybranych osób.


Rozwiązanie to pozwala zabezpieczyć rzeczy prywatne czy firmowe oraz umożliwia łatwy dostęp uprawnionym użytkownikom. Dodatkową zaletą jest estetyczny wygląd, ponieważ zamki są montowane wewnątrz szafek i nie ingerują w wystrój przestrzeni biurowej.

Zamki meblowe iLock działają w systemie zbliżeniowym Mifare, a nośnikiem danych może być karta, brelok, czy pastylki w zależności od obiektu. 

Zamki są bardzo proste w obsłudze, wystarczy przyłożyć otrzymany nośnik RFID do danej szafki. Istnieje także możliwość wydania jednej karty otwierającej kilka szafek. Można wykorzystać karty dostępu stosowane w danym obiekcie do otwierania zamków czy kontrolerów, więc nie ma konieczności wydawania kilku oddzielnych kart. 

Istnieje możliwość sczytania zdarzeń kartą MiFare o zwiększonej pojemności 4k, a następnie sprawdzenie w programie danych użytkownika, czasu otwarcia i zamknięcia szafki, itd.


2 tryby działania: 

 • Wspólne korzystanie 
  Użytkownik może wybrać dowolną szafkę. 
 • Przypisany użytkownik
  Użytkownik może otworzyć tylko konkretną szafkę z danym numerem.


Zamki są zasilane bateriami i nie wymagają okablowania. Do działania systemu wymagany jest enkoder kart iLock oraz oprogramowanie w systemie offline. 

Dedykowany program umożliwia dodawanie i konfigurację zamków, tworzenie różnych poziomów dostępu oraz grup użytkowników. Osoba uprawniona zapisuje informacje dotyczące dostępu na nośnikach RFID i wydaje karty funkcyjne. Można także odczytać dane z wydanych kart oraz aktualizować firmware w zamkach za pomocą specjalnej karty. 

 


Specyfikacja 

 • Zasilanie: 1 bateria CR123A, 3V
 • Częstotliwość RFID: 13,56MHz
 • Żywotność baterii: 2 lata
 • Odległość odczytu: 20 mm 
 • Zakres temperatur: -10 ~ 60˚C
 • Waga netto: 86 g


Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.