Zamek  szafkowy TESA SMARTair UPDATE ON CARD SYSTEM
Zamek szafkowy TESA SMARTair UPDATE ON CARD SYSTEM 678,96 zł

Zamek szafkowy TESA SMARTair UPDATE ON CARD SYSTEM

678,96 zł*

z VAT plus koszty wysyłki

Cena netto: 552,00 zł

Bezpłatna wysyłka

Gotowy do wysyłki w ciągu 30 dnia/dni, czas dostawy Na zamówienie

Produkt niedostępny
detail.productNumberLabel 3219
Informacje dot. produktu "Zamek szafkowy TESA SMARTair UPDATE ON CARD SYSTEM"

Zamki szafkowe Tesa SMARTair z czytnikiem RFID zostały stworzone z myślą o placówkach opieki zdrowotnej, akademikach oraz miejscach, gdzie wymagana jest kontrola dostępu do szafek. Zamki szafkowe są kompatybilne z systemem SMARTair.


Zamki SMARTair zabezpieczają szuflady, szafki basenowe, szafki na siłowniach oraz w zakładach pracy. Wszystkie elementy sterujące, w tym baterie, znajdują się wewnątrz szafki, dla większego bezpieczeństwa i ochrony przed wandalizmem. 


Gdy szafka nie jest używana, jej pokrętło obraca się swobodnie. Zamek otwiera się za pomocą karty/bransoletki oraz breloczka, odległość odczytu karty (bransoletki, breloczka) wynosi 1cm. Możliwe jest również zaplanowanie automatycznego otwierania zamka w określonych godzinach.2 tryby działania:

  • Wszystkie szafki są dostępne dla wszystkich użytkowników. Każdy użytkownik może wybrać bezpłatną szafkę i zablokować ją, przedstawiając swoją kartę. Gdy szafka jest zablokowana, inni użytkownicy nie mogą jej otworzyć, a użytkownik nie może zablokować innej szafki. Po otwarciu szafka jest ponownie dostępna dla innych użytkowników.
  • Przypisany przez użytkownika: Za pomocą oprogramowania E-Motion lub SMARTair można przypisać określoną szafkę do jednego lub większej liczby użytkowników. Ten tryb działania obsługuje różne funkcje kontroli dostępu: autoryzacje, harmonogramy, czas letni i dni wolne od pracy, anulowanie i wymianę zagubionych znaczników, ścieżkę audytu, tymczasową blokadę itp.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.