Elektroniczny zamek do drzwi BeeSecure Bee-Lock P1
Elektroniczny zamek do drzwi BeeSecure Bee-Lock P1 1 044,27 zł

Elektroniczny zamek do drzwi BeeSecure Bee-Lock P1

1 044,27 zł*

z VAT plus koszty wysyłki

Cena netto: 849,00 zł

Natychmiast dostępny, czas dostawy 1-3 dni

detail.productNumberLabel SW10083
Informacje dot. produktu "Elektroniczny zamek do drzwi BeeSecure Bee-Lock P1"
Zamek Bee-Lock ogranicza nieupoważnionym osobom dostęp do pomieszczenia, natomiast uprawnionym użytkownikom pozwala otwierać drzwi w prosty sposób przy użyciu kodu PIN.
Zamek jest idealnym rozwiązaniem zarówno do domów i mieszkań, jak i obiektów komercyjnych takich jak biura czy gabinety.

Dzięki możliwości czasowego ograniczenia przyznanego dostępu zamek nadaje się również do obiektów przeznaczonych na wynajem krótkoterminowy.

Przyjazdy najemców w godzinach nocnych nie stanowią już problemu.
Bee-Lock usprawni obsługę apartamentu 24/7.
Oszczędź sobie szukania kluczy, stresu związanego z ryzykiem ich zgubienia czy kłopotu z ich przekazywaniem. To już przeszłość.
Teraz możesz udostępnić swojej rodzinie, przyjaciołom, gościom, pracownikom lub klientom kod numeryczny, który pozwoli im dostać się do obiektu.

Obsługa zamka jest prosta i intuicyjna dzięki dedykowanej bezpłatnej aplikacji BeeSecure.
W aplikacji generujesz kody dostępu dla użytkowników, które w prosty sposób możesz udostępnić przez SMS, e-mail lub Whatsapp.

Dostęp do pomieszczenia możliwy jest przy użyciu nadanego wcześniej kodu numerycznego. Po wpisaniu kodu drzwi pozostają otwarte, ponowna blokada następuje po ponownym wpisaniu kodu lub użyciu funkcji prywatności wewnątrz pomieszczenia.

Instalacja zamka jest bardzo prosta, nie wymaga ingerencji w stolarkę drzwiową, ponieważ Bee-Lock montuje się w miejsce obecnej wkładki na klucz. Montaż urządzenia nie wymaga też żadnej dedykowanej instalacji, ponieważ zamek jest zasilany bateryjnie.

Poziom naładowania baterii widoczny jest w aplikacji, zamek ponadto wydaje sygnał dźwiękowy informujący o niskim poziomie naładowania baterii podczas ostatnie 100 otwarć.

Dzięki zastosowaniu bramki Bee-Hub informacje o użyciu zamka mogą być wysyłane bezpośrednio na smartfon w czasie rzeczywistym w formie powiadomień.

Bramka umożliwia zdalną kontrolę nad użyciem zamka z dowolnego miejsca na świecie.

Urządzenie jest odporne na działanie warunków atmosferycznych więc z powodzeniem może być stosowane w drzwiach zewnętrznych.

Dane techniczne:
Zasilanie: 4 AAA
Rozmiar cylindra: 35mm/35mm
Wodoodporny: IP64
Komunikacja: WIFI

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.